Meist

Suhtume iga matuse korraldamisse hoole ja pühendumisega, traditsioonidest lugu pidades.

Matusebüroo Kristin on esimene erakapitalil loodud matuseteenuse pakkuja Eestis, mis sai asutatud 1994.a-l eesmärgiga osutada kaasaegset matuseteenust.

Tänaseks oleme multifunktsionaalne matusekorraldaja ja omades ka krematooriumi, teostame oma vahenditega nii haua-, tuhastus- kui urni matuseid üle kogu Eesti. Praegu teenindame kahes teenindusbüroos Tallinnas ja Matusekeskuses Maardus. Soovi korral saab matuseteenuseid tellida ja osta meilt veebikeskkonnas e-matus – kas täispaketina või matuse ise koostades.

Oleme alati püüdnud  ajaga kaasas käia ja klientide muutuvate soovidega arvestada. 2010.a. detsembris avatud Matusekeskus & Krematoorium pakub kliendile võimalust läbi viia matus täisteenusena kõige soodsamalt ja tänapäevasemalt. Kompleksis on avatud büroo, lille-ja kalmistukaupade kauplus, leinasaal kahe altariga, krematoorium, peieruum ja külmkambrid. Matusekeskust iseloomustab hubane, matusteks sobiva miljööga atmosfäär. Leinasaal on valgusküllane, hea akustikaga ja pühitsetud, mahutades üle saja inimese. Matusekeskuses asub krematoorium, mis valmis juurdeehitusena 2010.aastal. Osutame lahkunute välismaalt transporti koos dokumentide vormistamise abiga. Lahkunute repatrieerimiste küsimuses palume helistada matusinfo tel 1916 (tavatelefoni tariif).

Meie visioon on olla kliente, töötajaid ja partnereid väärtustav matuseteenuste ettevõte. Austame oma riiki ja traditsioone, tegutseme pühendunult ja vastutustundlikult, täidame omi lubadusi ja kokkuleppeid. Üritame muutustega kaasas käia, lähtudes klientide nõudmistest. Meie sooviks on korraldada meeldejäävaid ja ilusaid hüvastijätte.

 

Oleme saavutanud tunnustust ja pälvinud kiidusõnu tehtud töö eest, mis on raske aga vajalik.

Oleme tänulikud kõigile klientidele, kes on meid usaldanud ja siiani töös hoidnud ja anname endist parima ka kõige nõudlikuma kliendi tellimuse puhul.