VAJAD ABI?
Kui tekib küsimus, võta ühendust info@kristin.ee või helista
1916

MATUSEINFO tel 1916 / SURNUTRANSPORT 24h 516 43 33 

Ostu-ja tellimisabi

Ostmine internetist on lihtne ja mugav- ka matuseks! E-matus on Matusebüroo Kristin OÜ ostukeskkond, kus on müügil kaubad ja teenused matuseks üksikult või paketina.

 1. Vali välja sobiv kaup või teenus ja lisa see ostukorvi. Kui teenuse juures on selle osutamiseks lisaväli, täida see enne ostukorvi lisamist info edastamiseks.
 2. Kaubaga lähemalt tutvumiseks klikka fotole, siis avaneb see suuremalt.
 3. Osad teenused ja kaubad on tellimisel, osad kohese ostuvõimalusega. Tellitavate kaupade ja teenuste puhul on ostukeskkonnas kliendile näha, milline on ettetellimise aeg.
 4. Spetsiaalselt kliendile tellitud või valmistatud tooted ei kuulu tagastamisele- nt hauaplaadid, kivid, lilleseaded jm.
 5. Tellimuse esitamisel valida teenuse osutamise või kauba kättesaamise aeg ja koht, täita ära tellimuse esitaja andmed, soovitavalt täita ära dokumendi vormid (volikiri, tuhastusluba).
 6. Kui ostja on valinud ülekandega tasumise, siis müüja poolt kontrollitakse tellimus üle ja kliendile esitatakse ettemaksu arve meilile.
 7. Kui tellitud ajalise teenuse osutamise aega pole võimalik enam saada, võetakse kliendiga esimesel võimalusel ühendust ja pakutakse lähim sobivaim teenuse osutamise aeg.
 8. Broneeringud kinnitatakse alles peale tasumist ja makse laekumist (ajalised teenused -leinatalitus, peielaud)! Tellimuse täitmiseks tehtud broneeringute hoidmiseks tuleb tasuda arve koheselt, esitamise päeval.
 9. Laekunud tellimusi käsitletakse tööpäeviti E-R 9.00-16.00. Kui tellimus on laekunud tööpäeva välisel ajal -puhkepäevadel või riiklikel pühadel, käsitletakse tellimust järgmisel tööpäeval.
 10. Matusenõustaja abistab ostjat vajadusel ka dokumentide vormistamisel ja muudes küsimustes. Vajades abi dokumentide vormistamise- nt. volikiri, tuhastusluba, helistage 1916 või saatke email info@kristin.ee.
 11. Abi soovimisel kasutage paremal küljel asuvat „Vajad abi“, sealtkaudu saab saada küsimuse või päringu kõige kiiremini.
 12. Ostu sooritamisel on vormistamisel vaja täita väljad, mis on märgitud tärniga.
 13. Vali sobiv kättetoimetamise viis arvestades kauba või teenuse kättesaamise pakutud võimalustega.
 14. Kõiki kaupu saab kätte Herne tn 33 büroost või Matusekeskus & Krematooriumist, osasid väiksemaid kaupu ja lilleseadeid ka C.R. Jakobsoni 17 büroost.
 15. Tellides saab kaupu ka teistesse matusebüroodesse või mujale, tellimuses tuleb täita vastvad väljad aadressiga või koha nimega.
 16. Osa kaupu saab saata kulleriga, rakenduvad lisatasud, vastav info kuvatakse tellimuse esitamisel.
 17. Osa kaupu saab saata Omniva pakiautomaati, rakenduvad lisatasud, vastav info kuvatakse tellimuse esitamisel.
 18. Tasumisvõimalused on erinevad e-poe teenuste ja kaupade juures ja pakketide eest.
 19. e-poe teenuste ja kaupade eest saab tasuda nii e-poe teenuste, kaupade kui paketti puhul: ülekandega, kus esmalt saadetkse arve kliendile ja tasumine toimub seejärel arve alusel pangaülekandega. pangalingiga (vaid e-poe kaupade ja teenuste eest) krediitkaardiga Makse pangalingiga või kaardiga on soovituslik, sest see on kõige kiirem. Müüja saab tellimuse info meilile ja seda hakatakse esimesel võimalusel käsitlema.
 20. Tasumisel pangalingiga tuleb kindlasti peale makse sooritamist kindlasti vajutada “Tagasi kaupmehe juurde” nuppu, siis liigub info makse sooritamise kohta ka müüjale.
 21. Kindlasti tuleks arvestada ülekandega tasumisel arvel märgitud maksetähtajaga, sest teenuste broneeringute hoidmine on võimalik vaid lühiaegselt (arvel näidatud).
 22. Tasumine on erinev matusepakketide eest. Matusepakettide eest kohene tasumine toimub  teenuseosutaja Stripe vahendusel. Võimalik on tasuda nii deebet- kui krediitkaardiga. Maksmisel tuleb anda maksja kaardiandmed ja vajalik summa laekub Stripe vahendusel Matusebüroo Kristin OÜ pangakontole. Tasumine on turvaline ja kiire!

E-matuse keskkonnas on kaubad ja teenused tellitavad eraldi aga samas on võimalik sobivusel tellida ka matusepaketti, kus on juba kaubad ja teenused koos, nö matuseks vajalik täispakett. Paketi puhul saab broneerida leinatalituseks kabeli, kiriku vm saali. Paketti võib kasutada ka lihtsalt näidisena aga tellida teenused ja kaubad e-matuse keskkonnas, v.a. leinatalituse koht. Tutvuge matuse teenuste ja kaupadega ja leidke omale sobivaim variant!

MATUSEPAKETI TELLIMINE

 1. Matusepakett on sobivaim ja lihtsaim matuse korraldamise võimalus. Tuleb vaid leida sobivaim pakett, millele soovi korral saab lisada teisi tooteid, mida paketis esialgselt pole. Lisavalikuid pakutakse tellimise käigus.
 2. Esialgu kuvatakse pakett näidisena, valiku saab teha iga teenuse ja kauba juures ise!
 3. Eelvalitud toode või teenus on rohelisel taustal. Paketi tootegrupis olevatest toodetest saab valida sobivaima. Näiteks vahetada leinatalituse toimumiskohta, lilleseadet, peielauda jne.
 4. Toodete lähemaks tutvumiseks avaneb toodete ja teenuste kogu valik, kui klikkida punases kirjes all „VAATA VEEL“ nupule.
 5. Kui olete toote või teenuse juures valiku teinud, liikuge nupuga „TAGASI“ paketti järgmiste toodete ja teenuste valikute tegemiseks.
 6. Paketi siseselt saab tellida teatud tootegruppidest vaid 1 toote- nt 1 leinakimbu, 1 pärja, et välistada eksimisvõimalust ja topelt tellimisi. Tooteid, mille juures on koguse valimise võimalus, täita soovitud kogusega, nt. matuse tänukaardid.
 7. Paketis olevate toodete kuvamisel kasutage kindlasti nuppe „EDASI“ ja „TAGASI“, et liikuda n.ö. paketi siseselt. Teid juhitakse nii edasi valikute tegemiseks, tellimuse vormistamisele ja esitamisele.
 8. Paketi siseselt ei saa e-matuse poodi toodete ja teenuste keskkonda liikuda ega sealt paketti midagi lisada. Paketi puhul on keskkond eraldi, e-matuse teenuste ja kaupade pood eraldi.
 9. Teatud teenused ja tooted on paketis loobumisvõimaluseta, nt eeldab leinatalitusega matusepakett kõnet ja muusikat jne.
 10. Tellimuse vormistamine- „LEINATALITUSE AEG“ täitke teile sobivaima ajaga. Kui teie soovitud ajal pole võimalik matust korraldada, võetakse hiljemalt järgmisel tööpäeval teiega ühendust ja pakutakse uus lähim võimalik aeg.

0
Teie ostukorv